MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

COLLEGE OF ENGINEERING

Top Ranking Students of The College of Engineering

Fakülte Birincisi / College Top Ranked Student (1st Place) / Üniversite İkincisi / University Salutatorians
Engin Deniz Tekalp (Endüstri Mühendisliği /Bilgisayar Mühendisliği)- (Industrial Engineering / Computer Engineering)
Fakülte İkincisi / College Top Ranked Student (2nd Place) / Üniversite Üçüncüsü /University Top Ranked Student (3rd Place)
Tümay Özdemir (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering)
Fakülte Üçüncüleri / College Top Ranked Students (3rd Place) / Üniversite Üçüncüleri /University Top Ranked Students (3rd Place)
Aslı Karahan (Bilgisayar Mühendisliği / İşletme) - (Computer Engineering / Business Administration) Melih Yılmaz (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering)

BÖLÜM DERECELERİ - TOP RANKING STUDENTS IN THE DEPARTMENTS

Kimya ve Biyoloji Mühendisliği - Chemical and Biological Engineering

Bölüm Birincisi / Department Top Ranked Student (1st Place) Güldane Damla Pınarlık (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Bölüm İkincileri / Department Top Ranked Students (2nd Place) Deniz Erdoğan (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) İlayda Akkor (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Bölüm Üçüncüleri / Department Top Ranked Students (3rd Place) Nurcan Parçal (Kimya / Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemistry / Chemical and Biological Engineering) Emre Usman (Kimya / Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemistry / Chemical and Biological Engineering) Adnan Ege Şener (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering)  

Bilgisayar Mühendisliği - Computer Engineering

Bölüm Birincisi / Department Top Ranked Student (1st Place) Engin Deniz Tekalp (Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Industrial Engineering / Computer Engineering) Bölüm İkincisi / Department Top Ranked Student (2nd Place) Tümay Özdemir (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Bölüm Üçüncüsü / Department Top Ranked Student (3rd Place) Aslı Karahan (Bilgisayar Mühendisliği / İşletme) - (Computer Engineering / Business Administration)  

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği - Electrical and Electronics Engineering

Bölüm Birincisi / Department Top Ranked Student (1st Place) Melih Yılmaz (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Bölüm İkincisi / Department Top Ranked Student (2nd Place) Gökberk Özsoy (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Bölüm Üçüncüsü / Department Top Ranked Student (3rd Place) Ahmet Erdem Çağatay (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering)  

Endüstri Mühendisliği - Industrial Engineering

Bölüm Birincisi / Department Top Ranked Student (1st Place) Engin Deniz Tekalp (Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Industrial Engineering / Computer Engineering) Bölüm İkincisi / Department Top Ranked Student (2nd Place) Selin Anıl (Endüstri Mühendisliği / İşletme) - (Industrial Engineering / Business Administration) Bölüm Üçüncüsü / Department Top Ranked Student (3rd Place) Serva Pınarbaşı (Endüstri Mühendisliği / Ekonomi) - (Industrial Engineering / Economics)  

Makine Mühendisliği - Mechanical Engineering

Bölüm Birincisi / Department Top Ranked Student (1st Place) Hüseyin Cem Yumuk (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Bölüm İkincisi / Department Top Ranked Student (2nd Place) Berkay Terzi (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Bölüm Üçüncüsü / Department Top Ranked Student (3rd Place) Berke Öznalbant (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering)  

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2020 MEZUNLAR LİSTESİ

COLLEGE OF ENGINEERING CLASS OF 2020

Kimya ve Biyoloji Mühendisliği - Chemical and Biological Engineering

Ayşe Ustabaş (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Berkay Temel (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Berke Atropat (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering / Computer Engineering) Berke Caran (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Berrak Yaygın (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Can Demir (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Deniz Erdoğan (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Emre Usman (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Güldane Damla Pınarlık (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) İlayda Akkor (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Melis Özler (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Mert İhsan Yazla (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Nurcan Parçal (Kimya / Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemistry / Chemical and Biological Engineering) Tarık Bercan Sarı (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Uğurcan Işık (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering) Zeynep Kubaç (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering)  

Bilgisayar Mühendisliği - Computer Engineering

Ahmed Masry (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Ahmet Erdem Çağatay (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Ali Ekber Müfettişoğlu (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Alkın Kıroğlu (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Alp Adnan Başar (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Alper Toygar (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Arun Ekin Özkan (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Aslı Karahan (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Ayça Avcı (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Aytunç Tunay (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Barış Özakar (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Barlas Yardımcı (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Berke Atropat (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Chemical and Biological Engineering / Computer Engineering) Berrak Perk (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Buğra Sipahioğlu (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Burak Cem Balcı (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Cansu Damla Yılmaz (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Cenk Burak Egeli (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Ceren Akkalyoncu (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Ceren Kocaoğullar (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Cüneyt Emre Yavuz (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Damla Tuana Karasözen (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Doğa Can Özil (Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Industrial Engineering / Computer Engineering) Doruk Taneli (Industrial Engineering) - (Computer Engineering) Dursun Bekci (Electrical and Electronics Engineering / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Duygu Sezen Islakoğlu (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Ege Berk Süzgen (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Emir Atışay (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Engin Deniz Doğu (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Engin Deniz Tekalp (Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Industrial Engineering / Computer Engineering) Erman Seheryıldızı (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Gökalp Ünsal (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Halil Eralp Koçaş (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Hatice İrem Gökçek (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) İbrahim Ethem Deveci (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) İlayda Ezgi Zengin (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) İsmet Erdem Demir (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Kamile Aslı Ağılönü (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Mehmet Samed Biçer (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Melike Demirci (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Melike Kavcıoğlu (Bilgisayar Mühendisliği / Felsefe) - (Computer Engineering / Philosophy) Mohamad Alhajar (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Necati Barış Altınbaş (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Onur İskenderoğlu (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Ömerhan Kolukısa (Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Industrial Engineering / Computer Engineering) Özden Gürsoy (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Rabia Şimal Çubuk (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Sitare Arslantürk (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering) Tümay Özdemir (Bilgisayar Mühendisliği) - (Computer Engineering)  

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği - Electrical and Electronics Engineering

Ahmet Erdem Çağatay (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Alper Ege Arslan (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Aytunç Tunay (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Dursun Bekci (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Emre Buğdaycı (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Gürkan Sağlam (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Halil Eralp Koçaş (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Kaan Duran (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Mehmet Arda Dörtoğul (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Mehmet Can Erdem (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Mehmet Samed Biçer (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Melih Yılmaz (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Mert Akman (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Mustafa Ataberk Erkan (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Ozan Barış Yıldırım (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Ömer Furkan Tuğtekin (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Rabia Şimal Çubuk (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering / Computer Engineering) Taylan Utku Bulut (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering) Utku Sağlam (Fizik / Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Physics / Electrical and Electronics Engineering) Zafer Doğukan Cincil (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği) - (Electrical and Electronics Engineering)  

Endüstri Mühendisliği - Industrial Engineering

Deniz Özel (Endüstri Mühendisliği / İşletme) - (Industrial Engineering / Business Administration) Deniz Tokmakoğlu (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Doğa Can Özil (Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Industrial Engineering / Computer Engineering) Ece Şerbetçi (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Ege Berk Korkmaz (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Emre Güler (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Engin Deniz Tekalp (Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Industrial Engineering / Computer Engineering) Erhan Kaan Bilgin (Endüstri Mühendisliği / Ekonomi) - (Industrial Engineering / Economics) Haluk Erdoğan (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) İdil Üre (İşletme / Endüstri Mühendisliği) - (Business Administration / Industrial Engineering) İrem Dinçer (Karşılaştırmalı Edebiyat / Endüstri Mühendisliği) - (Comparative Literature / Industrial Engineering) İris Eskinazi (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Kerem Kaya (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Koray Yenal (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Lara Sude Tarhan (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Mehmet İnan (Makine Mühendisliği / Endüstri Mühendisliği) - (Mechanical Engineering / Industrial Engineering) Mehmet Rıfat Güzel (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Mehmet Safa Tomrukçu (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Merve Akbaş (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Mustafa Kaan Yılmaz (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Nil Burumoğlu (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Nur Uğurlu (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Orhun Özbal (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Ögeday Demir (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Ömer Faruk Akgün (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Ömer Şafak (Ekonomi / Endüstri Mühendisliği) - (Economics / Industrial Engineering) Ömerhan Kolukısa (Endüstri Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği) - (Industrial Engineering / Computer Engineering) Özlem Güngör (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Özlem Tetik (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Selda Öztürk (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Selin Anıl (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Sertan Uçak (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Serva Pınarbaşı (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Şahin Anıl İplikci (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Şakır Oktay Gür (Ekonomi / Endüstri Mühendisliği) - (Economics / Industrial Engineering) Tuğçe Çelikçi (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Umut Çam (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Umutcan Savcı (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Utku Saraçoğlu (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Yakup Arslan (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering) Zülal Poyraz (Endüstri Mühendisliği) - (Industrial Engineering)  

Makine Mühendisliği - Mechanical Engineering

Alper Hayrettin Tufan (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Arda Çakmak (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Barış Baturay (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Barış Özbilgin (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Barışcan Gümüş (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Behçet Berk Özdemir (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Berkay Kullukçu (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Berkay Terzi (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Buğrahan Bahadır (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Burak Tosun (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Doruk Bileke (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Genco Levi (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Hüseyin Cem Yumuk (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Kaan Kaya (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Mehmet İnan (Makine Mühendisliği / Endüstri Mühendisliği) - (Mechanical Engineering / Industrial Engineering) Mert Atasoy (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Mete Akyurt (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Şirin Ezgi Elmas (Uluslararası İlişkiler / Makine Mühendisliği) - (International Relations / Mechanical Engineering) Ufuk Akülker (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Yahya Muhammed Kançal (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering) Yamaç Göker (Makine Mühendisliği) - (Mechanical Engineering)